Skip to content Skip to footer

Przetwarzanie żużla

Nasza firma RVT dokonuje przetwarzania popiołu paleniskowego, który pozostaje po spalaniu odpadów w zakładach przetwarzania odpadów na energię, w celu stworzenia nowego materiału budowlanego.

Nasz proces umożliwia uwalnianie minerałów, które są następnie wykorzystywane jako materiał budowlany lub surowiec do produkcji nowych produktów. Wykorzystanie tych odpadów do przetwarzania pozwala zaoszczędzić surowce pierwotne oraz przyczynia się do gospodarki o obiegu zamkniętym.

Specjalizujemy się w przetwarzaniu żużla paleniskowego przy użyciu mobilnych instalacji, które znajdują się w strategicznych lokalizacjach w Polsce. Nasz przetworzony żużel paleniskowy może być wykorzystywany jako surowiec lub dodatek do immobilizacji (FundaMate ®) lub betonu, co pozwala na uniknięcie wyrzucania pozostałości. To ważna zaleta w porównaniu do tradycyjnego przetwarzania żużla paleniskowego.

Jako firma RVT oferujemy rozwiązanie dla elektrowni, które wykorzystują energię z odpadów. Nasze rozwiązanie pozwala popiołom paleniskowym uzyskać drugie życie, co jest zgodne z Zielonym Ładem dla spalarni odpadów oraz obowiązującymi przepisami prawa.

PARTNERZY

Poznaj naszych partnerów

Dbamy o przyszłość, jednocześnie generując zyski dla naszych klientów i partnerów

Subscribe for the updates!