Skip to content Skip to footer

O firmie

Witaj na stronie RVT – wiodącej firmy specjalizującej się w przetwarzaniu żużla dennego z instalacji do termicznego przetwarzania odpadów w Polsce oraz w odzyskiwaniu wysokiej jakości strumieni metali i kruszyw z IBA.

Od momentu powstania w 2022 roku, RVT zyskała reputację lidera rynku w odzyskiwaniu metali żelaznych i nieżelaznych z IBA oraz w produkcji i dystrybucji kruszyw na lokalnych i krajowych rynkach budowlanych. Nasza firma oferuje trwałe, niezawodne i opłacalne rozwiązania dla cenionych klientów, działając w sposób godny zaufania i przejrzysty.

RVT jest Twoim niezawodnym partnerem w zakresie doradztwa dotyczącego ponownego przetwarzania IBA pochodzącego z zakładów Energy from Waste. Ponadto, jesteśmy w stanie udzielić świadomych, rzetelnych i kompetentnych technicznie porad dotyczących specyficznych kwestii związanych z odzyskiwanymi towarami oraz aspektami środowiskowymi, a także szczegółowo wyjaśnić, w jaki sposób przetwarzanie IBA pomaga w tworzeniu kluczowego ogniwa w zrównoważonej gospodarce o obiegu zamkniętym. Nasz zespół ekspertów jest gotów pomóc Ci w każdej kwestii związanej z odzyskiwaniem i przetwarzaniem IBA.

Świat stoi w obliczu ogromnego problemu środowiskowego ze względu na rosnącą ilość produkowanych odpadów. Żużle ze spalania, będący produktem ubocznym spalania odpadów, jest jednym z najtrudniejszych do recyklingu materiałów. Opracowaliśmy unikalny proces, który pozwala bezpiecznie i skutecznie przetwarzać żużel ze spalania w cenne zasoby. Nasze rozwiązanie pomoże zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska i zapewni korzyści ekonomiczne dzięki ponownemu wykorzystaniu materiałów, które w przeciwnym razie zostałyby wyrzucone. Nasz produkt został przetestowany i okazał się skuteczny w procesie recyklingu, z pozytywnym skutkiem.

PARTNERZY

Poznaj naszych partnerów

Dbamy o przyszłość, jednocześnie generując zyski dla naszych klientów i partnerów

Subscribe for the updates!