Skip to content Skip to footer

Kruszywa do betonu

RVT nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań i użytecznych zastosowań dla popiołów paleniskowych. Na przykład udało nam się opracować pełnowartościową alternatywę dla surowców pierwotnych do wyrobów betonowych. Nasze kruszywo pod nazwą FundaMate® zastępuje część surowców takich jak piasek i żwir.

FundaMate ® jest dostępny we frakcji 0-10 mm. Na życzenie dostarczamy również inne niestandardowe frakcje. Nasze produkty posiadają certyfikat i są zgodne z Zielonym Ładem. Nieustannie pracujemy nad optymalizacją naszego produktu dla przemysłu betoniarskiego. Obszar zastosowania FundaMate® staje się zatem coraz szerszy. Naszym celem jest dostarczenie produktu o optymalnym rozkładzie ziarna, który mieści się w obszarze projektowym, na przykład 0/8, 0/11, 0/16 i 0/22. Inne dystrybucje są również możliwe po uzgodnieniu.

Nowy surowiec

Po spalaniu odpadów w zakładach przetwarzania odpadów na energię na dnie pozostaje stała pozostałość; Popiół paleniskowy. RVT przetwarza popiół paleniskowy w nowy materiał budowlany. Ale zanim to nastąpi, popiół paleniskowy musi zostać najpierw przetworzony. Minerały uwalniane podczas tego procesu mogą być z powodzeniem stosowane jako materiał budowlany lub surowiec do nowych produktów. W ten sposób oszczędzamy na zużyciu surowców pierwotnych i przyczyniamy się do gospodarki o obiegu zamkniętym.

PARTNERZY

Poznaj naszych partnerów

Dbamy o przyszłość, jednocześnie generując zyski dla naszych klientów i partnerów

Subscribe for the updates!